czwartek, 9 stycznia 2014

5 rzeczy które warto wiedzieć na temat Rogera Rodasa

Oto pięć rzeczy które warto wiedzieć o Roger Rodas, który zginał wraz z Paulem Walkerem:
1) Był żonaty i miał dwoje małych dzieci

 Jego syn był jednym z pierwszych , którzy przybyli na miejsce wypadku - powiedział Jim Torp, miłośnik samochodów, który był na tej samej imprezie charytatywnej co Rodas i Walker . "Widziałem, jak jego syn pobiegł w kierunku zdarzenia. Stanął obok mnie, ale  nie wiedział, że to jego ojciec, dopóki nie zobaczył samochodu ."

2) Zajmował się planowaniem finansowym

Rodas był dyrektorem zarządzania majątku w Bank of America Merrill Lynch . Na jego profilu LinkedIn można zauważyć, że co roku był na liście Barrona jakos jeden z najlepszych amerykańskich 1000 doradców od 2010 do 2012 roku. Walker był klientem Rodasa reorganizacji swojego portfela , zgodnie z Merrill Lynch .

3) Kochał wyścigi

Rodas spotkał Walkera w klubie wyścigowym w Kalifornii . Jeździł Porsche, który wcześniej należał do Walkera.

4) Był właścicielem sklepów wyścigowych

Rodas był właścicielem, sklepów wyścigowych w Los Angeles. Był również kapitanem swojego zespołu wyścigowego. Walker jest wymieniony jako kierowca w zespole, według strony internetowej zespołu.

5) Był filantropem

Rodas założył własną fundację charytatywną,  która zajmowała się zbiórką pieniędzy na pomoc sierotom i wdowom w Salwadorze . Następnie on i Walker stworzyli, sieć ratowników, którzy pomagają w wyniku klęsk żywiołowych .